E diel, 21 Prill, 2024

LAJMI FUNDIT

Parashikimi i motit për sot…

Parashikimi i motit për sot…

Ditën e diel vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti pritet të jetë kryesisht i vranët...
Read More
Horoskopi, 21 prill/24

Horoskopi, 21 prill/24

Horoskopi sot: Dashi Ka ardhur koha të përjetoni gjithë bukurinë e dashurisë, ndaj përgatituni për ditët e pasionit të pastër....
Read More
LAJM I FUNDIT/ Aksident, 17-vjeçari humb jetën, u përplas nga makina teksa ecte

LAJM I FUNDIT/ Aksident, 17-vjeçari humb jetën, u përplas nga makina teksa ecte

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, me pasojë vdekjen e një 17-vjeçari. Nga informacionet e...
Read More
Parcelat me kanabis çojnë në qeli 69 kryepleq

Parcelat me kanabis çojnë në qeli 69 kryepleq

“Kanë ardhur nga rrethet e tjera kanë mbjellë drogë dhe më thonë pse nuk e ke treguar ti. Nga t’i...
Read More
EMRI/ Prangoset 59-vjeçari, ishte i dënuar në Itali për…

EMRI/ Prangoset 59-vjeçari, ishte i dënuar në Itali për…

Uniformat blu kanë vendosur në pranga një 59 vjeçar me qëllim ekstradimin drejt Italisë.  Viktor Leki u arrestua në Durrës, pasi...
Read More
Humbi jetën teksa peshkonte, 40-vjeçari përcillet në banesën e fundit

Humbi jetën teksa peshkonte, 40-vjeçari përcillet në banesën e fundit

I gjetur në brigjet kroate Aurel Ndoni, është përcjellë sot për në banesën e fundit në fshatin e lindjes, në...
Read More
U ribashkua me të birin pas 1 jave, flet e ëma e 3-vjeçarit: Falenderoj shumë…

U ribashkua me të birin pas 1 jave, flet e ëma e 3-vjeçarit: Falenderoj shumë…

E ëma e 3-vjeçarit në Durrës nuk pati shumë për të thënë pasi u ribashkua me të birin pas rreth...
Read More
Gjyshja i dorëzon nipin 3-vjeçar nuses pas 8 ditësh

Gjyshja i dorëzon nipin 3-vjeçar nuses pas 8 ditësh

Amari, 3-vjeçari i zhdukur prej 8 ditësh është bashkuar më në fund me mamanë e tij. Ka qenë gjyshja e...
Read More
Shqiptari humb jetën në Maltë, u shëmb çatia ku po punonte

Shqiptari humb jetën në Maltë, u shëmb çatia ku po punonte

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Sliema, Maltë. Sipas mediave lokale, shqiptari, identiteti i të cilit...
Read More
OSHEE bën njoftimin për faturat e papaguara të energjisë elektrike

OSHEE bën njoftimin për faturat e papaguara të energjisë elektrike

OSHE Group ka prezantuar skemat lehtësuese deri në fund të vitit 2024, për detyrimet e papaguara të energjisë. Skemat e...
Read More

Parashikimi i motit për sot…

Ditën e diel vendi ynë parashikohet të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Moti pritet të...

Horoskopi, 21 prill/24

Horoskopi sot: Dashi Ka ardhur koha të përjetoni gjithë bukurinë e dashurisë, ndaj përgatituni për ditët e...

LAJM I FUNDIT/ Aksident, 17-vjeçari humb jetën, u përplas nga makina teksa ecte

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë, me pasojë vdekjen e...

Parcelat me kanabis çojnë në qeli 69 kryepleq

“Kanë ardhur nga rrethet e tjera kanë mbjellë drogë dhe më thonë pse nuk e...

EMRI/ Prangoset 59-vjeçari, ishte i dënuar në Itali për…

Uniformat blu kanë vendosur në pranga një 59 vjeçar me qëllim ekstradimin drejt Italisë.  Viktor Leki u...

Humbi jetën teksa peshkonte, 40-vjeçari përcillet në banesën e fundit

I gjetur në brigjet kroate Aurel Ndoni, është përcjellë sot për në banesën e fundit...

AKTUALITET

POLITIKE

LAJMET E FUNDIT

POLITIKE

SPORT

SHËNDETI

TURIZËM

TË NDRYSHME

You cannot copy content of this page