Horoskopi sot.

Dashi:
Jini të durueshëm nëse po përjetoni një romancë me Akrepin dhe Ujorin. Ndërsa në punë, do të merrni lajme të mira.

Demi:
Hëna është në shenjën tuaj. Edhe në punë ka përfunduar faza negative, por duhet të përpiqeni të kapërceni një konflikt të fortë.

Binjakët:
Ata që janë bashkë prej kohësh, mund të bëjnë plane për të ardhmen. Ndërsa në punë mund të merrni një propozim për ndryshim posti.

Gaforrja:
Do të jetë mjaft pozitive dita për ju. Do të keni takime të favorshme dhe ide të mira në punë.

Luani:
Nëse po përjetoni një histori dashurie me një person të shenjës së Demit, do mërziteni. Në punë duhet të kërkoni zgjidhje.

Virgjeresha:
Diskutime këtë muaj, por këto ditë do të rikuperoheni. Po vjen një moment i rëndësishëm në punë, por pozitiv për ata që duan sfida.

Peshorja:
Do të kapërceni të gjitha problemet në dashuri. Kujdes nga projektet afatgjata në punë.

Akrepi:
Nuk do të përjetoni momentet më të mira në dashuri pasi mund të keni konflikte. Në punë jeni të hutuar ndërsa duket se jeni në pritje.

Shigjetari:
Niseni ditën duke u kujdesur për veten pasi rreth orës 09:00 mund të takoni dikë të vecantë. Në punë problemet mund të kapërcehen.

Bricjapi:
Tension dhe përjetime konfliktesh së fundmi. Në punë ka pak dyshime, mund t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Ujori:
Këto ditë janë të përshtatshme për të diskutuar tema të rëndësishme. Në punë, shumëkush do të duhet të bëjë një zgjedhje.

Peshqit:
Një e ardhme të rëndësishme. Në punë mund të përballeni me diskutime, por ju vërtet dëshironi ta bëni atë.