Horoskopi sot:

Dashi

Në dashuri kjo është një periudhë që lë shumë liri veprimi, gjithçka varet nga ju dhe çfarë dëshironi. Në punë është koha e duhur për të kërkuar një rritje rroge ose përparim në karrierë.

Demi

Bëni kujdes në dashuri sepse mund të keni mosmarrëveshje me partnerin. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe prisni lajme interesante.

Binjakët

Kjo është periudha e emocioneve ndaj lëreni veten të lirë dhe mos kini hezitime. Në punë kemi nevojë për më shumë vëmendje.

Gaforrja

Në dashuri keni qenë pak dembel kohët e fundit por ndoshta thjesht keni prioritete të tjera. Për sa i përket punës, përpiquni të mbështeteni në aftësitë tuaja diplomatike dhe kini kujdes që t’i përdorni mirë fjalët tuaja.

Luani

Kjo ditë mund të jetë pak stresuese, bëni kujdes të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë. Mundësi të reja rritjeje vijnë në punë.

Virgjëresha

Takimet e reja janë të favorizuara ndaj mos qëndroni të mbyllur në shtëpi. Në punë me pak kreativitet mund të arrini më shumë.

Peshorja

Në dashuri ka një ngadalësim ndaj vëmendje maksimale. Në punë keni një dëshirë për të bërë diçka më shumë dhe gjithashtu pak frikë në planin ekonomik.

Akrepi

Kjo është dita ideale për dashurinë me hënën në shenjën tuaj dhe emocionet që mbretërojnë. Në punë duhet të jemi më të kujdesshëm, sidomos me investimet.

Shigjetari

Diat është ideale për të organizuar diçka të bukur me partnerin tuaj dhe beqarët e shenjës duhet të fillojnë të shikojnë përreth. Në punë mund të ketë mosmarrëveshje me shefat apo kolegët.

Bricjapi

Këtë ditë duhet ta shfrytëzoni sa më shumë, sepse mund të ofrojë shumë nga pikëpamja emocionale. Në punë ka emocione dhe mundësi të mira.

Ujori

Keni shumë emocione që vijnë këtë ditë dhe ndryshimet vijnë nga pikëpamja e punës.

Peshqit

Kjo ditë është paksa e ndrydhur. Në dashuri nëse ka ndonjë dyshim për dy histori, jini të kujdesshëm. Nevojitet kujdes dhe vëmendje në punë.