Është përfshirë nga flakët një serv në lagjen nr.16 në Durrës.

Sipas raportimeve të para nga flakët është lënduar një punëtor, por pa rrezik për jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetimet për veprime të mëtejshme.