Ndonëse ditën e sotme ishte parashikuar që të mbahej seanca gjyqësore për ish-ministrin, Saimir Tahiri, gjyqi është shtyrë.

Ishte ndryshimi i trupës gjykuese, arsyeja që solli që seanca të shtyhet serish.

Pas dorëheqjes se gjyqtares Daniela Shirka ajo u zëvendësua nga Florjan Kalaja, i cili sot ka kërkuar kohë për tu njohur me dosjen.

Ndërkaq, kujtojmë se më parë kanë dhënë dorëheqjen Miliana Muça dhe Ilirjan Olldashi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu