E martë, 16 Prill, 2024
Ballina Aktualitet ‘Ngopi’ Zvicrën me kokainë e heroinë, arrestohet shqiptari 20-vjeçar

‘Ngopi’ Zvicrën me kokainë e heroinë, arrestohet shqiptari 20-vjeçar

272
0

Autoritetet policore në qytetin e Luzernës në Zvicër kanë arrestuar një 20-vjeçar shqiptar, pasi shiste lëndë të forta narkotike si kokainë e heroinë.

Sipas mediave të huaja atij i janë gjetur sasi të mëdha heroine dhe kokaine, si edhe mijëra franga zvicerane që dyshohet se janë përfituar nga shitja e drogës.

Ai u arrestua pasi u kap në flagrancë nga policia duke i shitur drogë një personi tjetër.

You cannot copy content of this page