Të shtëna me armë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër.

Mësohet se të shtënat kanë qenë në shkollën “Salo Halili”.

Sipas dyshimeve, nga të shtënat ka persona të plagosur.

Ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të zbardhur ngjarjen.