Nje aksident automobilistik ka ndodhur para pak ne Ujin e Ftohte ne Tepelene.

Nje automjet i ngarkuar me materiale ndertimi ka dale nga korsia e vet dhe ka shkaktuar perplasje me nje fuoristrade me targa greke.

Per pasoje eshte lenduar nje grua dhe dy femijet e saj qe ndodheshin ne bordin e xhipit.

Xhipi vinte nga Greqia dhe po shkonte drejt kryeqytetit, nderkohe qe u perball me mjetin e ndertimit qe vinte ne krah te kundert.

Menjehere te lenduarit jane shoqeruar ne drejtim te Spitalit te Gjirokastres per mjekim te metejshem.

Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje per te zbardhur shkakun e akaidentit qe mund te kishte pasoja edhe me tragjike.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm