Horoskopi sot.

Do të jenë mjaft të lodhur dhe shumë të zënë. Nuk do jetë ditë e favorshme për ju. Keni plan për shumë projekte afatgjata, por këtë të mërkurë as mos i mendoni ato.

Demi

Do të jetë koha për të bërë projekte të reja. Njerëzit në krizë do të mund të bëjnë zgjedhje të rëndësishme nesër. Kujdes nga shpenzimet e shumta në shtëpi.

Binjakët

Marsi në shenjë do të japë kënaqësi sidomos në vendin e punës. Nesër Hëna do të jetë sërish aktive. Më mirë mendoni dy herë përpara se të flisni për diçka të rëndësishme në punë.

Gaforrja

Pak lajme janë afër. Shumë harxhime parash. Afërdita kthehet në favorin tuaj nesër. Të reja të favorshme në punë.

Luani

Dëshira e madhe për t’u rikthyer në rrugën e duhur në punë mund të jetë kjo e mërkurë. Kushtojini vëmendje të mëdha gjërave të vogla. Hëna nesër në opozitë, por asgjë serioze.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë e qetë. Projekte të mëdha në mendjen tuaj. Disa histori dashurie nuk do të rikuperohen nesër. Disa probleme mund të kapërcehen.

Peshorja

Shumë ndryshime janë ende në progres. Nuk është e lehtë të mendosh për gjithçka. Ditë e mirë në aspektin e dashurisë. Mundohuni menaxhim më të mirë në punë.

Akrepi

Një projekt i planifikuar do të jetë shumë më sfidues nga sa pritej. Më mirë t’i bëni gjërat me qetësi nesër. Mërzia në punë duhet të kapërcehet.

Shigjetari

Në dashuri me siguri do të ketë konfirmim pozitiv. Jupiteri mbetet në anën tuaj. Veçanërisht nesër takime të reja. Situata e favorshme në punë.

Bricjapi

Punë të rëndësishme, edhe pse padyshim mund të jenë shumë të lodjshme. Në punë është mirë të ri-organizoni gjërat.

Ujori

Nuk do të jeni plotësisht të bindur për situatën që do t’ju ndodhë. Nesër Hëna në shenjën që sjell diskrecion në dashuri. Në punë do të jeni shumë të zënë.

Peshqit

Në aspektin e dashurisë do të keni një situatë jo të këndshme. Nesër duhet të keni shumë kujdes për situatat që do ndodhin. Edhe në punë pritet të keni konflikte me kolegët apo klientët tuaj.