Horoskopi sot.

Dashi

Bëni kujdes në dashuri. Deri në fillim të marsit mund të keni debate për shkak të ndikimit të Afërditës. Kjo është periudha e rikuperimit dhe mund të zgjidhen disa mosmarrëveshje. Në punë situata po përmirësohet, sidomos në projektet afatgjata.

Demi

Kjo është periudha më e mirë në dashuri për ju. Do të keni emocione dhe takime të këndshme. Në punë do të keni disa diskutime, por thjesht flisni qartë dhe qëndroni të vendosur në idetë tuaja.

Binjakët

Dashuria mund të ketë përmirësime në mes të javës, me hyrjen e Hënës në shenjën tuaj po vjen një energji e re. Bëni kujdes në punë, është mirë të zgjidhni negociata të hapura dhe mosmarrëveshje.

Gaforrja

Paqja mendore më në fund kthehet në dashuri, por duhet të kuptoni se çfarë ndodhi gjatë fundjavës kur situata ishte e rëndë. Kujdes në punë sepse pritet një situatë e lodhshme dhe e diskutueshme. Ju thjesht keni mungesë të energjisë.

Luani

Bëni kujdes në dashuri. Java ka nisur me hënën në anën e kundërt, ndaj shmangni përplasjet. Në punë po shkojnë gjërat mirë dhe gjithçka që keni bërë do të japë fryte në muajt e ardhshëm.

Virgjëresha

Në dashuri po ecin gjërat mirë, por mos e humbni vigjilencën. Shmangni debatet, Hëna është e favorshme ndërsa Marsi rrit dëshirën. Në punë ndryshimi duket i mundshëm, por kujdes që të mos thoni asgjë të gabuar.

Peshorja

Kjo është një ditë tjetër kur diçka nuk është në rregull, por nuk është faji juaj. Kujdes edhe në punë, veçanërisht nëse jeni vetëm sepse mund të bëni zgjedhje të këqija.

Akrepi

Jeni të kujdesshëm për shkak të ndikimit të kundër të Hënës. Në punë po vijnë ide të mira, por është e rëndësishme të zgjidhni kohën e duhur për t’i paraqitur ato. Sugjerohet data 11 dhe 17.

Shigjetari

Ky është një muaj interesant për dashurinë. Ideal për të folur për gjëra të nxehta. Në punë do ju vijnë disa oferta dhe duhet të bëni zgjedhje. Bëni kujdes sepse Jupiteri është në shenjën tuaj në pozicionin e tij të ri, kërkon vëmendje për çështjet ligjore.

Bricjapi

Të hënën do të përjetoni një ditë shumë të këndshme në dashuri dhe në punë. Situata është në drejtimin e duhur, ndaj mos shkaktoni rrëmujë.

Ujori

Të hënën është një ditë jo e mirë në romancën tuaj, ndërsa në punë, nëse është e nevojshme të mbani fjalime, prisni deri në 10.

Peshqit

Falë ndikimit të Hënës, beqarët do të përjetojnë histori të reja. Puna është interesante, propozime të mira do të vijnë gjatë rrugës, por kujdes nga konkurrenca.