Horoskopi sot.

Dashi
Sot do të jetë një ditë pak konflikte sidomos në dashuri. Nëse një lajm i mirë po mbërrin në punë, disa probleme ekonomike janë në horizont.

Demi
Ditë e rëndësishme për dashurinë, pasi keni Jupiterin, Saturnin dhe Uranin në anën tuaj. Disa vonesa të vogla në punë, ndërsa përpiqeni të shmangni mbingarkesën tuaj fizike.

Binjakët
Disa probleme të vogla në çift mund të keni ditën e sotme. Do të ishte më mirë të bëni vetëm atë që ju intereson, duke lënë pjesën tjetër. Në punë përpiquni të bëni kujdes, shtyni zgjedhjet.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të jetë një ditë pozitive, kjo për faktin se yjet janë në anën tuaj. Në dashuri përpiquni të zgjidhni çdo tension në çift. Në sferën profesionale, shmangni marrjen e vendimeve të rëndësishme tani.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se nesër do të jetë një ditë nervoze, në të cilën mund të ketë diskutime. Bëni kujdes në dashuri. Tensionet mund të jenë në punë, më mirë të jemi të kujdesshëm.

Virgjëresha
Qartësia është e nevojshme në dashuri, veçanërisht nëse ka çështje të pazgjidhura. Por përpiquni të mos mërziteni dhe t’i thoni gjërat me qetësi. Ju mund të jeni duke bërë zgjedhje drastike në punë.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon se ajo që po kaloni është një periudhë rishikimi në dashuri dhe në fund shumë gjëra mund të ndryshojnë. Mund të ketë disa përgjigje të mira në punë. Mundohuni të jeni më pak agresivë.

Akrepi
Sot do të jetë një ditë e nënshtruar për ju, ku mund të ketë tensione në vendin e punës. Sa për ndjenjat, shmangni diskutimet në këtë ditë.

Shigjetari
Yjet janë në anën tuaj. Nëse jetoni në një marrëdhënie konfliktuale, nuk do të jeni në gjendje të zgjidhni të gjitha problemet brenda pak ditësh: gjërat do të përmirësohen. Në punë, përfitoni nga kjo ditë për të rishikuar lëvizjet tuaja.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se jeni paksa të trazuar kur bëhet fjalë për dashurinë: do të ketë disa tensione në çiftet afatgjata. Në punë, kjo është një periudhë kënaqësie e madhe falë Jupiterit dhe Saturnit në shenjë.

Ujori
Sot do të jetë një ditë pozitive për ndjenjat falë Hënës së favorshme prandaj përpiquni të dëgjoni ata që ju duan. Në punë, mund të gjeni zgjidhje për disa probleme.

Peshqit
Përfitoni nga kjo periudhë për t’u ,arrë me veten. Për sa i përket punës, përpiquni të mos e teproni pasi nuk keni shumë energji. Së shpejti mund të ketë mundësi interesante.