Horoskopi sot.

Dashi:

Ju gjithmonë dëshironi të bëni gjithçka vetë, por është mirë të dëgjoni këshilla herë pas here. Pasditja do jetë më e mirë se mëngjesi.

Demi:

Kujdes nga diskutimet në mbrëmje, veçanërisht me Akrepin dhe Ujorin. Në punë jeni shumë pa kompromis, por duhet të dëgjoni më shumë të tjerët.

Binjakët:

Është një mundësi e mirë për të treguar anët më të mira të vetes suaj. Ditë e mirë edhe për punë, e nesërmja do të jetë gjithashtu një ditë e mirë.

Gaforrja:

Kini kujdes që të mos shkarkoni në dashuri tensionet që vijnë nga pjesë të tjera. Në punë mund të ketë një ndryshim të qartë.

Luani:

Në punë ka shumë shpenzime të grumbulluara, por keni treguar se jeni të guximshëm, sidomos nëse keni pranuar një angazhim të rëndësishëm.

Virgjëresha:

Duhet të kapërceni keqkuptimet në dashuri. Jepini fund marrëdhënieve që nuk kanë të ardhme. Në punë do filloni të bëni plane të rëndësishme.

Peshorja:

Hëna, Venusi, Mërkuri dhe Marsi janë nervozë. Në punë do ketë mundësi për ata që kanë bërë një kërkesë, por duhet të bëni durim.

Akrepi:

Mund të ndiheni pak të lodhur. Në punë nuk doni imponime. Mos e lëshoni veten! Mos u dekurajoni!

Shigjetari:

Jeni të shqetësuar për dikë në familjen tuaj që ka probleme, ndoshta probleme shëndetësore. Në punë situata mund të bëhet serioze.

Bricjapi:

Në punë mund të ndryshojnë bashkëpunimet që kanë disa kohë, por ata që punojnë vetë ose kanë mundësi të fitojnë më shumë.

Ujori:

Puna ka nevojë për vëmendjen maksimale, veçanërisht letrat, sepse ka nevojë për të zgjidhur një mosmarrëveshje, ndoshta për një shtëpi.

Peshqit:

Favorizohen çiftet që e duan njëri-tjetrin. Në punë mund të lini pas konflikte të forta, mund të vijë një propozim.