Horoskopi sot.

Dashi:

Hëna sot është e kundërt me shenjën tuaj, mjaft me polemika! Në punë pranvera do jetë e rëndësishme, mos u dorëzoni!

Demi:

Përpiquni të lini veten tuaj të lirë. Në punë, nuk mund të bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë, jini të durueshëm!

Binjakët:

Dashuritë e sapolindura nuk janë të qëndrueshme. Në punë, së shpejti do të ketë një risi që do tju vërë në lëvizje.

Gaforrja:

Përpiquni të flisni tani nëse ka diçka që nuk shkon me dashurinë. Në punë, ju do të ndryshoni peizazhin.

Luani:

Dëshironi të kapërceni problemet në dashuri. Në punë momenti i tensionit është lënë mbrapa, por ka probleme me paratë!

Virgjëresha:

Marrëdhëniet e reja janë interesante: lëreni veten të lirë, tani zemra juaj është gati të fluturojë. Në punë, sot nuk ka shumë energji!

Peshorja:

Duhet të kërkojni zgjidhje, jo të nxitoni. Në punë duhet të filloni nga e para: mundësi të mira nga marsi!

Akrepi:

Në punë, Jupiteri është në anën tuaj: tani mund të bëni diçka më shumë, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Shigjetari:

Në aspektin e dashurisë nuk është dita më e mirë. Në punë disa çështje që lidhen me paratë duhen zgjidhur me kujdes!

Bricjapi:

Dita është interesante dhe ju jeni shumë krijues. Në punë, periudha nuk është e keqe. Në të vërtetë, tani projektet mund të bëhen të rëndësishme!

Ujori:

Ndoshta ka ende diçka që nuk shkon, punë e papërfunduar për çiftet prej kohësh. Në punë, po vijnë diskutime, përpiquni t’i trajtoni problemet.

Peshqit:

Dita premton në dashuri. Në punë, mos i lini pas dore miqësitë: ato janë thelbësore për gjithçka!