Horoskopi sot:

Dashi
E diel e rëndësishme, e karakterizuar nga guximi. Nëse jeni të vendosur mes dy historive, ka ardhur koha për të marrë një vendim. Ju do të duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme.

Demi
Këtë të diel do t’ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem të vogël personal. Mos u shqetësoni nëse ndiheni veçanërisht të lodhur si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Do të keni mundësi të rikuperoheni.

Binjakët
E diel interesante, por ju ende përjetoni dyshime të forta, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj. Ju duhet të vazhdoni të besoni në veten tuaj dhe në idetë tuaja që do t’ju japin kënaqësi të madhe në të ardhmen.

Gaforrja
Gjatë ditës së diel shumë prej jush do të thirren të japin llogari për veprimet tuaja në vendimet familjare dhe shoqërore. Nuk do të qortoheni domosdoshmërisht…

Luani
Një e diel pozitive. Hapuni me një person që mendoni se është pika juaj e referencës, ditët në vijim do të jenë gjithashtu të favorshme.

Virgjëresha
Disa prej jush po përballen me sfida fizike, ndiheni të stresuar dhe nën presion. Mundohuni të relaksoheni dhe të bëni një udhëtim nëse është e mundur. Vëmendje ndaj diskutimeve, përpiquni të shmangni ato të padobishme.

Peshorja
Muaji shkurt që është afër do të jetë i rëndësishëm për të kuptuar se në cilin drejtim po shkoni, si në punë ashtu edhe në dashuri. Ky është një moment ku ka shumë dyshime, hutime dhe disa tensione…

Akrepi
Jini më pak kritikë dhe prekës, përndryshe mund të prishni marrëdhëniet sentimentale dhe miqësie. Nëse duhet të bëni disa kritika, përpiquni të përmbaheni pak më gjatë, përndryshe edhe një miqësi historike mund të prishet.

Shigjetari
Duke mos pasur paragjykime, arrini të mos dështoni kurrë në qëllimet tuaja. Edhe pse nuk ke njohuri në të gjitha fushat, shpesh flisni për to pa frikë. Jini të pranishëm dhe veproni gjithmonë në vetën e parë.

Bricjapi
Nëse e doni vërtet familjen tuaj, mos e neglizhoni për punë, gjeni kohë për të qenë me partnerin dhe fëmijët tuaj edhe duke organizuar një udhëtim jashtë qytetit. Kushtojini vëmendje shpenzimeve. Duhet të rikuperoni disa shpenzime të çmendura…

Ujori
Gjëja më e rëndësishme që duhet të bëni tani është të gjeni energji të mirë psikofizike, sepse gjërat kanë qenë paksa të rënda kohët e fundit. Të jeni të sigurt, situata së shpejti do të ndryshojë për mirë.

Peshqit
E diel interesante por e lodhshme. Gjithçka në përputhje me ditët e fundit… Një pikë kthese është shumë afër, veçanërisht për ata që janë ndarë ose kanë përjetuar një krizë të fortë dashurie javët e fundit.