Horoskopi sot.

Dashi

Mos u bëni të zymtë dhe të dëshpëruar. Kini kujdes të mos përfshiheni në marrëveshje të dyshimta financiare. Sot ju duhet të përqendroheni në nevojat e të tjerëve.

Demi

Mos lejoni që gjërat e vogla të shqetësojë mendjen tuaj. Sot do të keni një dëshirë të theksuar për të fituar sa më shumë para. Atmosfera festive në shtëpi do të lehtësonte tensionet tuaja.

Binjaket

Investimet në aksione ju sjellin përfitime afatgjata. Aftësia juaj për t’i bërë përshtypje të tjerëve do të sjellë shpërblime. Disa prej jush do të ndërmarrin një udhëtim të largët.

Gaforrja

Mos i humbni energjitë tuaja duke argumentuar diçka të panevojshme. Mos harroni se kurrë nuk fitoni asgjë nga një argument i kotë. Një marrëveshje e re financiare do të finalizohet.

Luani

Puna kreative dhe artet do të ju bëjnë të relaksuar. Trajtimi i financave duhet të bëhet me shumë kujdes. Dashuria është e pakufishme dhe sot ju do ta përjetoni atë në maksimum. Hapat e guximshëm do të shpërblehen.

Virgjeresha

Mund të përballeni me disa kritika për shkak të tendencës tuaj për të mos i vlerësuar të tjerët. Mbajeni ndjenjën tuaj të humorit në nivele të ulëta dhe do të shikoheni me sy më pozitiv nga njerëzit që keni përreth.

Peshorja

Një ditë e dobishme për të përmirësuar shëndetin. Armiqtë në punë mund të bëhen miq me ju sot vetëm për shkak të një personi të trete. Mos e nxisni partnerin tuaj për të bërë veprime të pakëndshme.

Akrepi

Sot do t’ju duhet të merrni një vendim të rëndësishëm që do t’ju bëjë të tensionuar dhe shumë nervoz. Investimet duhet të bëhen me një perspektivë afatgjatë.

Shigjetari

Vullneti mund të shpërblehet sot ndërsa përballeni me një situatë shumë të ndërlikuar. Ju nuk duhet të humbni kohën ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Ditë e mirë për pasuri të patundshme dhe transaksione financiare.

Bricjapi

Një shumë e papritur parash do t’ju ndihmojë që të paguani disa fatura të vonuara. Një udhëtim i shkurtër te të afërmit sjell një moment rehati dhe relaksimi nga përditshmëria e trazuar.

Ujori

Ditë e mirë për të komunikuar me njerëz të cilët i takoni shumë rrallë. Do t’ju besohen shumë përgjegjësi të cilat do t’ju ofrojnë një pozitë të rëndësishme në kompani. Bëhuni më origjinal në bisedat tuaja.

Peshqit

Shëndeti mbetet i përsosur. Kontratat e reja mund të duken fitimprurëse, por nuk do të sjellin fitime sipas dëshirës. Mos merrni vendime të nxituara kur bëhet fjalë për investimin e parave. Mos lejoni që fëmijët tuaj të përfitojnë nga sjellja juaj tepër bujare.