Horoskopi sot.

Dashi:

Sot mund të ketë diskutime të shumta në dashuri. Kujdes! Në punë duhet të shlyeni disa nga borxhet e së shkuarës!

Demi:

Dëshironi të martoheni apo të jetoni së bashku? Përfitoni tani! Në punë, kujdes për çështjet ekonomike: janë disa angazhime.

Binjakët:

Pasdite do të ketë pasiguri. Në punë, përpiquni të mendoni për një ndryshim: favorizoni kontaktet e reja, veçanërisht nga pas datës 14.

Gaforrja:

Diçka nuk po shkon ashtu siç do të dëshironit. Në punë, vendimet do të duhet të merren midis prillit dhe majit!

Luani:

Keni shumë tensione: Saturni është i kundërt dhe nuk e lini dot veten të lirë. Në punë, përpiquni të realizoni një projekt: lajmet vijnë në pranverë!

Virgjëresha:

Dashuria është e favorizuar: përpiquni të mos jeni të turpshëm dhe të mos izoloheni. Në punë, qielli është i bukur dhe premton gjëra të mëdha.

Peshorja:

Duhet të jeni të qartë në dashuri, është koha e duhur. Në punë çështjet profesionale janë të rëndësishme dhe pas datës 14 mund të vijë një kthesë.

Akrepi:

Vështirë se harroni ato që kanë ndodhur. Në punë, një lajm i mirë mund të vijë së shpejti: kërkesat bëhen para orës 14!

Shigjetari:

Historitë që lindin tani janë të rëndësishme dhe do të jenë më shumë nga muaji mars. Në punë përpiquni të mendoni për projekte.

Bricjapi:

Takimet janë të favorizuara edhe për beqarët. Në punë, përpiquni të luani mirë – mund të triumfoni!

Ujori:

Duhet të zgjidhim disa çështje të pazgjidhura: pasditja duhet kaluar me partnerin. Në punë premtimet që ju janë bërë do realizohen deri në pranverë!

Peshqit:

Mëngjesi është i nënshtruar, pastaj pasdite rikuperoheni: mos e teproni me të lindurit e shenjës së Binjakëve dhe Shigjetarit.