Horoskopi sot.

Dashi

Këshilla është të përpiqeni të realizoni projekte të reja në dashuri gjatë muajit. Angazhime të rëndësishme në punë, menaxhojini mirë.

Demi

Mërkuri në shenjë favorizon në masë të madhe takimet, përfitoni dhe ju. Në punë, edhe nëse diçka nuk ju pëlqen, duhet të përpiqeni ta çoni punën përpara.

Binjakët

Më në fund po i afrohemi një fundjave që mund të jetë interesante për ndjenjat. Transferim ose ndryshime në punë.

Gaforrja

Qiell i favorshëm pasi Hëna është plotësisht në shenjën tuaj. Jeni nervoz, ndoshta jeni duke punuar shumë dhe nën presion.

Luani

Në disa gjëra nevojitet një sqarim për të shmangur më të keqen. Rimëkëmbja është në proces e sipër në punë, por idetë nuk janë ende shumë të qarta.

Virgjëresha

Mund të përfitoni nga kjo periudhë për të provuar të përjetoni diçka më të mirë. Nëse keni biznesin tuaj, suksesi është afër fare.

Peshorja

Një ditë që lind me disa dyshime, shumë gjëra do të zhbllokohen vetëm duke filluar nga 23 qershori. Shumë gjëra kanë ndryshuar në krahasim me projektet që keni pasur, përpiquni t’i bëni duke dhënë më të mirën.

Akrepi

Është një ditë mjaft nervoze për dashurinë kjo e enjte, përpiquni të mos çmendeni. Nëse duhet të bëni një propozim, është më mirë të veproni me kujdes.

Shigjetari

Situata do të jetë në përmirësim të dukshëm për ndjenjat gjatë fundjavës. Projektet e reja në punë janë gati të lindin.

Bricjapi

Zemrat e vetmuara duket se janë pak nervoze. Në punë mund të keni një dyshim, një mendim për veprim të mëvonshëm, por për momentin nuk është e mundur të ndryshoni diçka.

Ujori

Këtë të enjte ka ende diçka për të sqaruar mes çifteve, kushtojini vëmendje edhe fundjavës. Mos qani për veten tuaj, Saturni disonant tashmë ju hap shumë probleme.

Pehqit

Hëna është e favorshme, shumë prej jush janë tashmë duke përgatitur një projekt për verën. Në punë, ndiqni rrugën tuaj, më mirë të shmangni polemikat e panevojshme.