Horoskopi sot.

Dashi: Në dashuri, përpiquni të mos e teproni shumë me zënkat. Periudha konflikti edhe në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Peshoren dhe Gaforren.

Demi: Përpiquni të mos i acaroni marrëdhëniet e dashurisë që tashmë janë pjesërisht konfliktuale, sot do të ishte shumë e rëndë për t’u përballuar. Në punë nevojitet një ndryshim apo transformim rrënjësor.

Binjakët: Pajtimi në horizont për çiftet më pak të lumtur, por nuk përjashtohet dashuria e re gjatë ditëve të mbetura të javës. Në punë mund të jeni të pavendosur për diçka, merrni kohën tuaj.

Gaforrja: Jini të kujdesshëm që të mos kujtoni fantazmat e së kaluarës, veçanërisht nuk doni njerëz që nuk janë në dorën tuaj. Mundësi të mëdha në punë, ecni përpara pa frikë.

Luani: Deri në fund të muajit do t’ju duhet domosdoshmërisht të rregulloni atë që nuk shkon në dashuri dhe në familje. Në punë ka shumë probleme, por mjafton një minimum kujdesi për të kapërcyer gjithçka.

Virgjëresha: Dashuria më në fund rifiton hapësirë ​​në jetën tuaj, veçanërisht në funksion të fundjavës. Për ata që kanë punuar mirë në të kaluarën, frytet janë gati për t’u vjelë.

Peshorja: Në dashuri do të jeni gati të ndreqni gjatë kësaj jave disa gabime të së kaluarës. Në punë është vërtet e vështirë të përballosh gjithçka, por yjet do t’ju udhëheqin.

Akrepi: Situatë ende shumë e çuditshme në dashuri, përpiquni të flisni dhe sqaroheni me partnerin. Në punë, fundi i janarit do jetë në anën tuaj.

Shigjetari: Një ditë e vlefshme për dashuri dhe takime të rastësishme, ata që janë vetëm më në fund do të mund ta përfitojnë atë. Në punë, mos kini frikë të hidheni, idetë e reja fitojnë gjithmonë.

Bricjapi: Një ditë që ju jep vërtet kaq shumë emocione të mira, përpiquni të mos e humbni këtë energji të mirë. Situata e përgjithshme shumë interesante në punë, transformimet e muajve të fundit janë në zhvillim e sipër.

Ujori: Sot është një ditë në të cilën mund të humbisni totalisht durimin. Një ditë e ngarkuar në punë, por për fat nuk ju mungon kreativiteti për të zgjidhur problemet.

Peshqit: Vijnë ditë të ngarkuara për ndjenjat, është më mirë të diskutoni menjëherë problemet që lindin. Në punë mësoni të dëgjoni edhe problemet e të tjerëve.