Horoskopi sot:

Dashi

Puna nuk do të shfaqë probleme dhe pavarësisht disa ulje-ngritjeve të lehta, situata nuk do të jetë alarmante. Në dashuri po afron një fazë pozitive e cila do jetë shumë frymëzuese.

Demi

Në aspektin profesional, nëse keni ndërmend nisma të reja, përgatisni terrenin, para se të hidheni në veprim. Ndonjë problem me personin që dashuroni, mund t’ua turbullojë ditën.

Binjakët

Bëni mirë të mirëprisni çdo mundësi tunduese, dhe mos u dorëzoni në pengesën e parë. Në punë, do të keni mundësi të mira. Parashikohet një rritje në detyrë.

Gaforrja

Lajme të mira ka për ata që janë në kërkim të një pune. Do të keni përmirësime të ndjeshme, në një sektor që iu është besuar prej pak kohësh. Ata që janë vetëm, do të kenë dëshirë të përjetojnë aventura të reja.

Luani

Në aspektin profesional, do të korrni sukses. Yjet ju favorizojnë për një ditë të lumtur dhe pavarësisht ndonjë problemi të vogël, do të rikthehet harmonia në çift.

Virgjëresha

Në punë, mund të shfaqen mundësi të reja, ndaj duhet të tregoni që jeni në lartësinë e duhur, të asaj që ju është besuar. Sot mund të përfshiheni nga melankolia e cila do ju përhumbë tërësisht në mendime.

Peshorja

Në aspektin profesional, mund të merrni një promovim qe do rriste të ardhurat tuaja ekonomike. Kjo ditë do të nisë në mënyrën më të qetë të mundshme.

Akrepi

Në punë, priten ndryshime të rëndësishme, të cilat do ju çojnë në rrugën e duhur dhe drejt projekteve që doni më shumë. Keqkuptimet dhe tensionet në raportin në çift do ju trazojnë pak.

Shigjetari

Në sferën profesionale do të jeni plotë me energji, për të çuar deri në fund projektet. Ata që nuk janë në një lidhje gjatë kësaj dite do të kenë shumë dëshirë për t’u argëtuar.

Bricjapi

Në punë, ka nisur një periudhë ku do të nisni konsolidimin e projekteve tuaja. Me kolegët do të keni momente ku do të ndani projekte bashkë që do të marrin shumë vlerësim.

Ujori

Bëni kujdes në punë. Dikush mund të shndërrohet në një pengesë. Dashuria shkon më së miri. Ata që nuk janë në një lidhje do të kenë mundësi që të bëjnë një takim të paparashikuar.

Peshqit

Në sferën profesionale do të paraqiten mundësi të reja. Nëse jeni në një lidhje, mund të përfshiheni në disa debate. Për ata që janë vetëm parashikohen takime premtuese dhe miqësi të reja.