Nje i ri 23 vjecar eshte arrestuar nga uniformat blu te Gjirokastres, pasi u kap pa patente duke drejtuar nje automjet.

Njoftimi i policise:

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasi B. P., 23 vjeç, banues në fshatin Valare, Gjirokastër, pasi në vendin e quajtur “Ura e Lumit”, është kapur nga shërbimet e Policisë Rrugore duke drejtuar pa leje drejtimi, automjetin tip “Opel”.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.