Policia e qytetit të Sarandës ka arrestuar një shtetas 38-vjeçar, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Përpos këtij fakti, i arrestuari ka kundërshtuar edhe punonjësit e policisë.

“Policia arrestoi në flagrancë edhe shtetasi A. D., 38 vjeç, banues në Ksamil, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij, si dhe gjatë shoqërimit në komisariat, ka kundërshtuar punonjësit e Policisë”, njofton policia.