Nje 24-vjeçar banues ne Memaliaj, ka bere kallezim prane uniformave blu, pasi i jane vjedhur ne banesen e tij nje sasi e konsiderueshme financiare.

Njoftimi i policisë:

Më datën 06.06.2022, në Stacionin e Policisë Memaliaj, ka bërë kallëzim shtetasi Nj. H., 24 vjeç, se në datën 06.06.2022, i kanë vjedhur me thyerje, një shumë parash, në banesën e tij, në lagjen “Fosfori”, Memaliaj.

Shërbimet e Policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit.