Uniformat blu te Tepelenes kane prangosur nje shtetaa 62-vjeçar, pasi ka drejtuar makinen ne gjendje te dehur  dhe si pasoje ka shkaktuar nje aksident automobilistik.

Njoftimi i policisë:

Është arrestua në flagrancë shtetasi V. R., 62 vjeç, banues në fshatin Lulëzim, Memaliaj, pasi në fshatin Krahës, Memaliaj, duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur është përfshirë në një aksident automobilistik, vetëm me dëme materiale.