Nje mjet xhip BMW X6 me ngjyre te erret, ka goditur ne bulevardin e lagjes “18 Shtatori” nje kembesore duke e lene te plagosur rende.

Ngjarja ka ndodhur para pak nderkohe qe drejtuesi i xhipit me targa AA811KP eshte larguar nga vendngjarja.

E plagosura eshte derguar me urgjence ne spitalin e qytetit per mjekim dhe rezulton jashte rrezikut per jeten.