Gjendet i varur në pemë një 50 vjeçar nga fshati Nepravishtë.

Pak minuta me pare eshte gjetur i vetvarur Leonidha Dhuli 50 vjeç banor i qytetit të Libohovës në  fshatin Nepravishtë-Bashkia Libohovë. Kane qene banoret e fshatit qe konstatuan kete ngjarje te rende fare rastesisht te cilet lajmeruan policine.

Nga këqyrja paraprake e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.