Katër persona kanë mbetur të plagosur pasi makina me të cilën po udhëtonin ka dalë nga rruga në aksin Manëz – Gjiri i Lalzit.

Aksidenti ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa në pamjet e rënda dallohen pasagjerët dhe shoferi i plagosur të shtrirë në tokë dhe që po ndihmohe nga kalimtarë të rastit.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet.

Sakaq, ambulanca dhe forcat e policisë janë nisur drejt vendngjarjes.