Nje 47-vjeçar ne qytetin e Delvines ka tentuar te djege veten me benzine. Ai eshte transportuar ne spitalin e Sarandes, ku po merr ndihmen e nevojshme mjekesore.

Njoftimi i policise:

Sot, rreth orës 17:35, në afërsi të spitalit të Delvinës, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse benzinë, shtetasi Sh.Sh., 47 vjeç, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Sarandës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.