Arrestohet shoferi i automjetit mercedez benz, pjesmarres ne aksidentin e mbremshem ne rrugen afer Kakavies, ku si pasoje humbi jeten drejtuesi i zetorit.

Njoftimi i policise:

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuanshtetasi I. M., 41 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi duke drejtuar automjetin tip “Benz”, në aksin nacional Gjirokastër-Kakavije, është përplasur me automjetin zetor me drejtues shtetasin Ll. Ç. dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i zetorit.