Horoskopi sot

Dashi:

Nuk duhet tė ndrydhni veten por ta lini tė lirė pėr tė shijuar disa emocione. Ndėrsa nė punė bėni kujdes qė tė mos bėni zgjedhje tė rrezikshme sot.

Demi:

Nėse po shijoni njė histori dashurie prej disa kohėsh, keni nevojė pėr mė shumė siguri. Nga ana tjetėr, nė punė ka disa ngjarje tė paparashikuara.

Binjakėt:

Emocione tė bukura nė dashuri falė ndikimit tė Hėnės! Nė punė, gjatė pasdites do tė keni disa ide tė reja.

Gaforrja:

Duhet tė jetoni ashtu sic e ndjeni, pa hezituar qė tė bėni gjėrat qė doni me gjysmėn tuaj mė tė mirė. Nė punė, mos i nėnvlerėsoni propozimet.

Luani:

Ditė e rėndėsishme do tė jetė sot pėr marrėdhėniet ndėrpersonale, ndaj pėrfitoni nga kjo! Nga ana tjetėr, nė punė duhet tė flisni qartė.

Virgjeresha:

Merrni frenat e situatės nė dorė dhe zgjidhni cdo gjė. Nė punė, po vijnė lajme tė reja, ndaj mos nėnvlerėsoni asnjė propozim.

Peshorja:

Nė dashuri, dita do tė fillojė mirė falė ndikimit tė Hėnės. Nė punė, merrni parasysh mundėsinė e eksperimentimit me ide tė reja.

Akrepi:

Momentet e bukura do t’i pėrjetoni tė dielėn. Nga ana tjetėr, nė punė do tė ketė lajme tė reja ndėrsa favorizohen tė vetėpunėsuarit.

Shigjetari:

Nė punė nuk ju mungon vendosmėria dhe vullneti, por duhet tė shikoni nėse tė tjerėt mendojnė si ju.

Bricjapi:

Njė tjetėr ditė interesante pėr ndjenjat, ndaj nėse jeni beqar mos hezitoni tė shikoni pėrreth pėr tė gjetur gjysmėn tuaj. Nė punė, keni shumė energji.

Ujori:

Hėna do tė jetė e favorshme pėr disa ditė ndaj do tė pėrjetoni momente tė kėndshme. Nė punė, keni njė dėshirė tė madhe pėr tė bėrė gjėra tė reja.

Peshqit:

Sot keni nevojė pėr njė kujdes shtesė, qėndroni larg diskutimeve tė kota! Nė punė, edhe nėse nuk do tė arrini shumė, mos u dorėzoni.