Horoskopi sot per te gjitha shenjat.

Dashi
Sot truri juaj është i mbingarkuar. Nëse keni menduar të shkruani ose të analizoni një problem veçanërisht të ndërlikuar, kjo do të ishte dita e përsosur për të filluar. Do të keni të gjithë frymëzimin që mund të keni nevojë.

Demi
Me energjinë planetare të sotme, do ta gjeni veten pak më ekstravert se zakonisht. Më në fund do të jeni në gjendje të thoni atë që mendoni vërtet për gjërat. Është një ndryshim i rëndësishëm për ju dhe do të zbuloni se shprehja e ideve dhe besimeve tuaja është një ndihmë e madhe për të arritur qëllimet.

Binjakët
Sot je i pandalshëm! Ju jeni një punëtor shumë i mirë nga natyra dhe me shtrirje planetare do të jeni në gjendje të arrini edhe më shumë se zakonisht. Ju keni një bollëk energjie, më shumë se për të përballuar gjithçka që ju del përpara.

Gaforrja
Hidhni ato sende nga e kaluara për të cilat nuk I keni më në përdorim. Sado që ju pëlqen të rrethoheni me objekte me vlerë sentimentale, vjen koha kur është e nevojshme të shikoni nga e ardhmja në vend që të ndaleni tek e kaluara.

Luani
Ju jeni në një pozicion pushteti. Njerëzit shikojnë te ju për këshilla, udhëzime dhe mbështetje. Mos harroni se mënyra se si qëndroni në pushtet është duke u shërbyer të tjerëve dhe jo duke i kontrolluar apo manipuluar ata.

Virgjëresha

Sigurohuni që të mos sakrifikoni veten për punën tuaj. Është e lehtë për ju të mbështilleni aq shumë në punën tuaj sa të harroni aspektet e tjera të jetës suaj. Ka gjëra të tjera të rëndësishme për t’u marrë parasysh. Mos harroni se ekuilibri është çelësi.

Peshorja
Pohoni pavarësinë tuaj. Ju po arrini një qëllim të rëndësishëm dhe njerëzit e tjerë po ju pengojnë. Mos i lejoni. Veproni në mënyrë të pavarur nga të tjerët. Ecni përpara pa u penguar nga të tjerët.

Akrepi
Një ide e rëndësishme po merr formë. Jeni në fazat e para për të marrë një ide dhe për ta kthyer atë në realitet. Një fazë e rëndësishme ka filluar. Kjo është një fazë e manifestimit. Mos lejoni që frika e dështimit t’ju kapërcejë gjatë kësaj kohe.

Shigjetari
Njerëz të tjerë po shikojnë nga ju dhe respektojnë idetë tuaja. Merrni drejtimin në projekte ose gjatë takimeve virtuale. Mendimet tuaja do të fitojnë favorin e atyre që ju rrethojnë. Të tjerët do të ndjekin shembullin tuaj.

Bricjapi
Shpirti juaj dëshiron të fluturojë. Mos u ndal më. Lëreni personalitetin tuaj të vërtetë të shkëlqejë. Origjinaliteti juaj është forcë, jo dobësi; ndaj, mos kini frikë t’ua tregoni atë njerëzve përreth jush. Përndryshe, do të ndiheni të mbytur.

Ujori
Zhurma e thashethemeve dhe informacioneve të padobishme po krijon një pengesë të vështirë rreth jush. Ju nuk mund ta shihni të vërtetën qartë, dhe as të tjerët nuk janë në gjendje t’ju shohin qartë.

Peshqit
Një ide e rëndësishme po merr formë. Jeni në fazat e para për të marrë një ide dhe për ta kthyer atë në realitet. Një fazë e rëndësishme ka filluar. Kjo është një fazë e manifestimit.