Horoskopi sot:

Dashi

Do të jetë periudha e rikuperimit për ju. Në përgjithësi ju jeni gjithmonë të gatshëm të përballeni me beteja dhe mosmarrëveshje, ndaj nuk është kurrë e lehtë të flisni për një situatë kaq të qetë, edhe nëse ka ende një tendencë pozitive.

Demi

Do të jeni në vendin e parë ndër shenjat më të mira. Ajo që po përjetoni është një moment që do të japë kënaqësi të madhe dhe problemi i vetëm me këtë fazë mund të jetë kokëfortësia

Binjakët

Ju ende nuk e keni kapërcyer plotësisht një gabim të bërë. Edhe nëse jeni duke bërë gjëra të rëndësishme në vendin e punës, duket se dikush po kthehet kundër jush… Është e vështirë për ju të kaloni ditët pa bërë asgjë, por duhet të keni kujdes edhe të mos bëni shumë.! Burrat duhet ta lexojnë tani!

Gaforrja

Po jetoni disa ditë të veçanta dhe ende nuk i keni arritur qëllimet tuaja. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga situata për të ndryshuar pak qëndrimin tuaj ndaj atyre që nuk janë të sinqertë me ju…

Luani

Ka një farë agjitacioni në këto orë, edhe nëse në përgjithësi situata është e favorshme falë Jupiterit që është i favorshëm. Gjithsesi, këtë të martë do ta merrni pak për çdo gjë.

Virgjëresha

Duhet të jepni shumë, por do të ketë kënaqësi. Nëse jeni duke përgatitur një projekt të rëndësishëm, përgatituni sepse mund të ketë disa ngjarje të paparashikuara për t’u përballur.

Peshorja

Nuk keni pse të mendoni për të kaluarën. Nderro faqe. Shmangni reflektimet e hidhura, veçanërisht nëse ka pasur një problem fizik ose personal në verën e vitit 2022. Po viti 2023 do shkojnë gjerat për së mbari.

Akrepi

Ju pret një ditë premtuese, edhe nëse duhet thënë se në 48 orët e fundit hëna disonante ka shkaktuar shumë mërzi. Duhet të gjeni sërish dashurinë dhe mund të bëni një njohje të veçantë në këto ditë.

Shigjetari

Do të bënit mirë të dukeni më pozitivë para njerëzve të afërt. Është koha për të reaguar, për të bërë një ndryshim në jetën tuaj të punës dhe sentimentale. Guxim, mund ta bësh!

Bricjapi

Në të lindurit në këtë shenjë do të kenë të bëjnë me një person që do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat e tyre. Mos kërkoni konfrontim por gjeni një zgjidhje. Përdorni mirë kokën dhe ndiqni zemrën tuaj.

Ujori

Është më mirë të ndryshoni këndvështrimin tuaj për gjërat dhe të përpiqeni të qëndroni të fokusuar në gotën gjysmë plot. Pak optimizëm nruk dëmton kurrë, edhe nëse shumë prej jush nuk mendojnë kështu…

Peshqit

Shumë prej jush duhet të lehtësojnë një barrë ose të heqin një guralec nga këpuca që ju mundon prej disa kohësh. Bëni atë me guxim dhe besim. Ata që ju duan do t’ju kuptojnë.