Horoskopi sot.

Dashi

Hëna hyn në Gaforre, duke rritur intuitën dhe ndjeshmërinë tuaj emocionale. Fatkeqësisht, një aspekt i pabalancuar midis Mërkurit komunikues dhe nyjes jugore, mund t’ju bëjë të kuptoni ndjenjat e të tjerëve, pavarësisht nëse ju pëlqen apo jo, gjë që mund të bëhet paksa e rëndë.

Demi

Hëna kalon në Gaforre, Demi i dashur, duke ndriçuar një dritë në sektorin e grafikut tuaj që rregullon komunikimin. Kjo vendosje hënore mund t’ju ndihmojë të flisni nga zemra, duke ju lejuar të lidheni me të tjerët në mënyrë më organike. Këtë pasdite, jeta juaj shoqërore mund të bëhet paksa e gjallë.

Binjakët

Mos u ndjeni nën presion apo të nxituar për të përmbushur pritshmëritë apo afatet e të tjerëve, pasi hëna kalon rrugën e saj përmes Gaforres Ujore. Kjo vendosje hënore do t’ju kërkojë të ushqeni nevojat dhe emocionet tuaja, të cilat mund t’ju bëjnë t’i qaseni jetës më ngadalë.

Gaforrja

Hëna lëviz në shenjën tuaj, duke ju inkurajuar të shkëlqeni, duke vënë në plan të parë nevojat tuaja. Kjo vendosje hënore është gjithashtu e gatshme për të rritur popullaritetin tuaj, por ju do të dëshironi të siguroheni që të mbroni veten kundër ndikimeve toksike ose njerëzve që nuk kanë në zemër interesat tuaja më të mira.

Luani

Do t’i ndjeni gjërat thellë pasi hëna e Gaforres ndriçon një dritë në sektorin e grafikut tuaj që drejton nënndërgjegjen. Këto emocione mund t’ju frymëzojnë të bëni një hap prapa nga jeta juaj shoqërore, veçanërisht nëse ka kaluar një kohë që kur jeni kënaqur në një kohë të vetmuar.

Virgjëresha

Përmbushja emocionale do të vijë përmes rrethit tuaj të miqësisë, pasi hëna hyn në Gaforren dhe shtëpinë tuaj të njëmbëdhjetë diellore. Këto emocione mund t’ju frymëzojnë gjithashtu që të bëheni më aktivë me llogaritë tuaja të mediave sociale, kështu që vazhdoni dhe postoni atë selfie të lezetshme që keni mbajtur me kohë në telefon.

Peshorja

Hëna kalon në Gaforre, duke ndriçuar dritën e saj në sektorin e grafikut tuaj që rregullon ambiciet e karrierës. Kjo energji është e përkryer për kultivimin e marrëdhënieve me kolegët dhe eprorët tuaj, gjë që mund t’ju ndihmojë të bëni përparime profesionale në të ardhmen.

Akrepi

Hëna e Gaforres ndriçon një dritë në sektorin e grafikut tënd shpirtëror. Ndjenja e dhembshurisë dhe paqes do t’ju japë një mundësi për t’u lidhur me botën përreth jush, duke hapur sytë ndaj sinkronizmave dhe bekimeve të vogla. Këto atmosfera të mira do të mbushen shumë pasdite.

Bricjapi

Ndërsa hëna hyn në Gaforren dhe shtëpinë tuaj të shtatë diellore, një butësi do të mbushë ajrin rreth jush, i dashur Bricjap. Këto emocione janë perfekte për të hapur zemrën tuaj dhe për të shfrytëzuar mirënjohjen tuaj, ndaj mos kini frikë të përqafoni anën tuaj më të butë.

Ujori

Përkushtohuni të jetoni mirë, ushqeni mendjen, trupin dhe shpirtin tuaj. Ngrënia e ushqimeve të pasura me lëndë ushqyese, respektimi i një orari të arsyeshëm dhe stërvitja gjatë gjithë ditës janë të gjitha mënyra të shkëlqyera për të punuar me këtë energji, veçanërisht nëse ka kaluar një kohë e gjatë që nuk keni kontrolluar nevojat tuaja fizike.

Peshqit

Do të jeni në një humor jo të mirë, pasi hëna e Gaforres ndriçon një dritë në sektorin e grafikut tuaj që rregullon kreativitetin, egon dhe vetë-shprehjen. Mos kini frikë të lini veten tuaj autentike të shkëlqejë, pasi njerëzit do të jenë të hapur ndaj “juve të vërtetë”.