Horoskopi sot:

Dashi

Me këtë hënë të bukur të favorshme, këtë të hënë do të jeni të papërmbajtshëm në sytë e të tjerëve. Përsa i përket punës, do të dalloheni për aftësinë tuaj për të kritikuar dhe gjykuar.

Demi

Në dashuri do të ishte më mirë të mos ngjallni shumë polemika. Në punë, gjërat janë më mirë pasi do të gjeni rrugëzgjidhje për problemet. Vetëm kini kujdes që të mos e ngarkoni veten me shumë gjëra.

Binjakët

Në dashuri, situata është e favorshme ndaj nëse ju pëlqen dikush mos hezitoni t’ja thoni. Në punë mbërrijnë përgjigje interesante dhe gjithashtu zgjidhja e një grindjeje burokratike që ju streson prej pak kohësh.

Gaforrja

Në dashuri duhet të qëndroni larg polemikave sepse ato mund të ngjallin debate. Në punë, mund të ndjeni pendesë që keni bërë një zgjedhje disi të papritur dhe emocionale.

Luani

Sipas horoskopit të Paolo Fox, emocionet bëhen protagoniste të jetës suaj dhe gjithashtu çojnë në krijimin e planeve për të ardhmen. Në punë po vjen një kohë ndryshimesh.

Virgjëresha

Duhet t’u jepni më shumë hapësirë ??ndjenjave edhe sepse kohët e fundit jeni fokusuar shumë te puna. Nga ana tjetër, në punë vijnë ide të reja dhe lajme të mira.

Peshorja

Hëna është e favorshme dhe ju sjell emocione të forta për t’i ndarë me partnerin tuaj. Në punë ka disa projekte për të rishikuar. Mos u mërzisni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Gjithçka do të funksionojë, kini besim në aftësitë tuaja.

Akrepi

Hëna nuk ju favorizon në dashuri, ndaj kushtojini vëmendje diskutimeve me partnerin tuaj. Në punë jeni veçanërisht të fortë dhe nëse vazhdoni kështu do arrini shumë. Do të vijnë mundësi të shkëlqyera për sukses.

Shigjetari

Kjo është dita perfekte që beqarët të fillojnë të kërkojnë për njeriun që do t’I bëjë të ndihen të plotësuar. Në punë do të ndjeheni të kënaqur, pasi së shpejti gjithçka do të përmirësohet.

Bricjapi

Në jetën sentimentale keni arritur në një moment vendimtar me partnerin. Në punë bëni kujdes, analizoni me qetësi propozimet dhe mos u nxitoni në zgjedhjet tuaja.

Ujori

Në dashuri ka shumë konfuzion dhe gjithashtu një dëshirë të madhe për t’u larguar. Ka më shumë qetësi në punë me propozimet e reja që vijnë edhe nëse do t’ju duhet të bëni kompromise.

Peshqit

Emocionet janë të forta dhe ju çojnë larg. Yjet do të shpërblejnë ndjenjat. Përsa i përket punës, mos bini në monotoni dhe pesimizëm, por vazhdoni projektet tuaja me besim.