Horoskopi sot.

Dashi

Në dashuri këshillohet kujdes, mund të ketë shumë diskutime. Në punë, favorizohen projekte të reja, kushtojini vëmendje stresit.

Demi

Situatë interesante për ndjenjat, favorizohen takime të reja. Në punë mos u dorëzoni, do të ketë mundës i të tjera edhe për ju.

Binjakët

Në dashuri me Peshqit dhe Virgjëreshat, nevojitet kujdes. Në punë, Jupiteri ju fton të shqyrtoni çështjet ligjore në pritje.

Gaforrja

Duhet të gjeni qetësi në dashuri Venusi i favorshëm do t’ju ndihmojë. Në punë ka ardhur ndoshta koha që të mendoni për pak pushim.

Luani

Në dashuri jeni shumë krenarë dhe nuk ju pëlqen të kritikoheni. Nga ana tjetër, në punë, nëse jeni në kërkim të diçkaje të re, do të keni mjaft mundësi.

Virgjëresha

Në dashuri, dita fillon e nënshtruar. Në punë, nga ana tjetër, Hëna përballë këshillon më shumë vëmendje gjatë këtyre orëve.

Peshorja

Në dashuri këto janë ditë paksa të tensionuara, rekomandoj kujdes. Në punë situata është mjaft delikate, bëjini gjërat me qetësi.

Akrepi

Takimi i preferuar për beqarët, Venusi dhe Hëna janë në pozicion të mirë. Megjithatë në punë do të fitoni shumë sfida, detyra të reja në rrugë.

Shigjetari

Hëna e kundër të enjten dhe premten, duhet të bëni sa më shumë durim. Në punë, nga ana tjetër, kërkoni stabilitet dhe nuk përjashtoj projektet solide në pranverë.

Bricjapi

Hëna në favor e bën zemrën tuaj të rrahë fort. Në punë, mundësitë që kërkoni do të vijnë shumë shpejt, mos u shqetësoni!

Ujori

Nëse ka pasur probleme në dashuri, tani është koha për t’i zgjidhur ato. Në punë, megjithatë, projektet e reja në muajt në vijim, e ardhmja është me ju.

Peshqit

Emocione të reja që vijnë për beqarët, është koha për t’u përfshirë. Në punë mos mendoni për të shkuarën, por fokusohuni tek e tashmja. Lajmet të mira po vijnë!