Horoskopi sot.

Dashi

Në tension për ata që i përkasin kësaj shenje. Në punë mund të arrini shumë por nënshkrimi i një marrëveshjeje do të jetë më i vështirë se sa e prisnit.

Demi

Një periudhë e ngarkuar, por ndjenjat do të jenë më të forta se më parë. Në punë do ketë një përmirësim të dukshëm, për ata që kanë bizneset e tyre.

Binjakët

Në punë nuk keni pse të lodheni: dëshironi të bëni me shumë gjëra, por më mirë bëni vetëm një gjë, fokusohuni aty dhe përfundojeni me sukses.

Gaforrja

Disa marrëdhënie që janë zbuluar prej kohësh nuk janë më të rëndësishme në jetën tuaj. Në jetën tuaj profesionale, do të ketë disa ndryshime.

Luani

Shmangni situatat e komplikuara sepse do të përballeni me një konflikt që do ju mërzisë. Në punë ka situata që duhen monitoruar.

Virgjëresha

Ata që janë të turpshëm në dashuri duhet të ‘shfrenohen’. Në zyrë mundohuni të dëgjoni propozimet e reja sepse do të lindë diçka interesante.

Peshorja

Yjet do ju japin mundësitë që të merrni një vendim. Ndërkohë do të ketë shumë aktivitete për të bërë në punë, ndaj përpiquni të përmirësoheni.

Akrepi

Për momentin mjafton të keni durim. Kërkoni të flisni nëse ju duket se diçka nuk është në rregull. Nga ana tjetër, ka vështirësi financiare.

Shigjetari

Është mirë të merrni vendime të rëndësishme, sidomos nëse jeni në një lidhje të bukur dashurie. Në punë bëni ç’të mundeni për të përfituar.

Bricjapi

Bëhuni gati për disa momente romantike. Në punë, insistoni! Veprimet tuaja vlejnë më shumë se fjalët e të tjerëve.

Ujori

Nëse jeni duke pritur për një pikë kthese në punë, ja ku është: falë ndikimit të Jupiterit do të arrini të merrni atë që keni kërkuar.

Peshqit

Çiftet duhet të marrin vendime tepër të bukura këto ditë. Në punë, mos kini frikë të prezantoni projektet tuaja personale para të tjerëve.