Horoskopi sot:

Dashi

Një ditë shumë pozitive ju pret. Afërdita vazhdon tranzitin e saj të bukur, duke e bërë dashurinë më të thjeshtë dhe më të favorshme. Ka ardhur koha e duhur për të ekspozuar idetë dhe projektet tuaja. Do të keni shumë mundësi të reja në punë.

Demi

Në dashuri jeni pak të nxituar. Yjet janë shumë pozitivë për punën: mund të rikuperoheni, të merrni kontrollin e një situate.

Binjakët

Mundohuni të gjeni një moment për t’u çlodhur pak. Dashuria është shumë pozitive, mund të bëni plane. Por kini kujdes me punën, mos lejoni që ajo të ndikojë në fushat e tjera të jetës suaj.

Gaforrja

Është koha e duhur si për dashuri të reja ashtu edhe për rikuperimin e një lidhjeje. Në punë qëndroni të qetë dhe prisni disa ditë përpara se të merrni vendime.

Luani

Ky është një qiell që është shumë i favorshëm për dashurinë. Një histori mund të rikuperohet dhe nëse nuk dëshironi ta bëni, mund të krijohet një e re. Puna në tregti është më e mirë.

Virgjëresha

Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm, mund të jetoni dy histori paralelisht. Disa vendime duhen marrë në punë.

Peshorja

Nëse nuk mund të duroni më disa njerëz, mund të dëshironi të ndryshoni qëndrimin tuaj dhe të jeni më të drejtpërdrejtë dhe më pak të sjellshëm. Në dashuri jeni më të qetë, keni arritur në përfundime. Mund të merrni lajme në punë.

Akrepi

Së fundmi mund të ketë pasur probleme në çift, por tashmë ato mund të zgjidhen. Për financat duhet të keni kujdes, nuk duhet të shpenzoni shumë gjatë kësaj periudhe.

Shigjetari

Është koha ideale për të zgjeruar rrethin tuaj të miqve, për të krijuar kontakte, për të takuar njerëz të rinj. Me një Mërkur të favorshëm, financat janë shumë pozitive, madje edhe puna është e mirë ku mund të merrni diçka më shumë.

Bricjapi

Në dashuri gjërat janë më të mira, por ju jeni mjaft argumentues. Mundohuni të shmangni të menduarit për gjërat që kanë ndodhur shumë kohë më parë, përqendrohuni në të tashmen. Në punë keni nevojë për qetësi, shmangni problemet.

Ujori

Diçka po ecën mirë në punë, më në fund do merrni disa fitore dhe mund të ecni përpara, por mbani në mend se jo gjithçka është e rikuperueshme, disa aspekte kërkojnë ndryshime rrënjësore.

Peshqit

Ditë plot nervozizëm dhe dyshime. Në dashuri gjërat vazhdojnë të jenë mjaft të ndërlikuara, duhet të përpiqeni të ruani qetësinë dhe të mos bëni asgjë të rrezikshme. Puna është e mirë, problemet që kanë dalë në periudhën e fundit mund të zgjidhen.