Horoskopi sot.

Dashi

Ndjenjat gjenden sërish në periudhë më të mirë, veçanërisht në ditët në vijim. Në aspektin profesional, ditë e ngarkuar në punë.

Demi

Dashuria është duke u shoqëruar me sinjale përmirësimi, në sajë të Hënës që gjendet në tranzit javët e fundit. Kujdes nga fitimet e lehta.

Binjakët

Zemra është e mbingarkuar, kushtojini vëmendje takimeve të radhës. Nga ana tjetër po përmirësoni situatën tuaj të punës. Vazhdoni kështu!

Gaforrja

Familja kërkon më shumë vëmendje, veçanërisht në fundjavë, ndaj nga e shtuna mbajeni mend. Dhimbje koke në pjesën e punës, telashe janë rrugës.

Luani

Romantikët janë të fituar, sepse askush nuk mund t’ju ndalë. Puna është në përmirësim e sipër mundësitë janë dhe më të mëdha për personat e vetëpunësuar.

Virgjëresha

Ditë të vështira dhe ndjenja të turbullta, por mos u dekurajoni. Në punë priten disa debate me kolegët.

Peshorja

Planetët nuk janë në anën tuaj dhe dashuria duket e largët, po aq sa është duke ardhur me hapin e breshkës. Por në anën tjetër ka lajme të mira sepse puna po lulëzon.

Akrepi

Ndjenja të vrullshme, edhe pse vera nuk ka hyrë akoma. Puna po ju konsumon, mos e teproni.

Shigjetari

Netët pa gjumë flasin gjuhën e dashurisë dhe takime interesante po vijnë në ditët në vijim. Jeni me ritme të ngadalta, por është normale, sepse Jupiteri nuk është më me ju.

Bricjapi

Pranvera ju bën të ndiheni të lodhur, por dini të dhuroni dashuri, partneri/ja juaj e di mirë. Mundësi pune në fundjavë.

Ujori

E keni fshirë dashurinë nga axhenda, as që doni t’ia dini për të e ndërkohë, puna është bërë e gjithë bota juaj.

Peshqit

Keni të drejtë të ëndërroni, por herë pas here është gjithashtu mirë të mbani këmbët në tokë. Në punë, kënaqësia është e dukshme.