Horoskopi sot.

Dashi: Dita e sotme do të jetë me perspektiva të shkëlqyera për romancën tuaj. Kulmi maksimal do të arrihet në datën 28. Në punë, është një situatë mjaft e ndërlikuar për t’u menaxhuar pasi ka probleme të pazgjidhura.

Demi: Është një situatë mjaft e çuditshme për ndjenjat, përpiquni të merrni pak kohë. Punonjësit do të përjetojnë një ndryshim dramatik në ditët në vijim.

Binjakët: Parashikoni më mirë kohën e vendimeve tuaja, pasi mund të ndodhë diçka që mund të prishë marrëdhënien. Brenda pak javësh në punë do ju duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme, ndaj përgatituni.

Gaforrja: Edhe sot, Hëna është në anën tuaj, ndaj përfitoni nga ajo. Në punë, edhe ata që janë të rinj do të gjejnë shumë mundësi këto ditë.

Luani: Që në mëngjes, do të keni ndjesinë se diçka nuk shkon në marrëdhënien tuaj me një person që e pëlqeni. Ndërsa në punë do të merrni disa propozime të këndshme.

Virgjëresha: Hëna është në anën tuaj në këtë periudhë, ndaj do të keni marrëdhënie të mirë me persona të shenjës së Akrepit dhe Bricjapit. Në punë do të merrni shumë konfirmime, sidomos nëse ia keni dalë mirë.

Peshorja: Nëse në dashuri keni disa çështje të rëndësishme për të diskutuar, bëjeni tani, mos prisni. Ndërkohë kushtojini vëmendje propozimeve të reja në punë, sepse në fund të janarit mund të humbisni kontrollin.

Akrepi: Falë ndikimit të Hënës, do të keni shumë pasion gjatë ditës së sotme. Ndërkohë vlerësoni mirë propozimet në punë sepse jo gjithçka që shkëlqen është e duhura.

Shigjetari: Prej disa kohësh për ata që jetojnë një histori fikse, ndoshta ka keqkuptime. Mundohuni t’i sqaroni sa më shpejt të jetë e mundur. Biznesi është i favorizuar gjatë kësaj kohe për shenjën tuaj.

Bricjapi: Afërdita është në shenjën tuaj, përdoreni siç duhet për marrëdhëniet tuaja. Zgjidhini problemet tuaja të vogla profesionale, por mos e teproni duke dashur të bëni gjithçka vetë.

Ujori: Sot nuk jeni në ditën tuaj më të mirë, ndaj keni nevojë për qetësi. Në punë ka pasur një ndryshim të qartë në interesa, duhet të dini si ta shfrytëzoni.

Peshqit:  Ditët e fundit keni pasur probleme në dashuri, por mos lejoni asgjë që t’ju prishë marrëdhënien. Në punë jeni veteran i diskutimeve dhe takimeve.