Horoskopi sot.

Dashi

Ndjenjat këtë të diel janë të favorizuara, takime intriguese po shfaqen në horizont. Në punë duhet të tregoheni më diplomatikë përndryshe do të fitoni inatin e dikujt.

Demi

Në dashuri, mos u dorëzoni pas provokimeve, por përpiquni t’i lini gjërat të rrjedhin me kohën. Në punë, nga ana tjetër, përfitoni nga intuita juaj e çmuar dhe të qenit mendjemprehtë.

Binjakët

E diela është e rëndësishme për ndjenjat, organizoni diçka të këndshme me partnerin/en tuaj. Nga ana tjetër në punë, yjet favorizojnë profesionet krijuese.

Gaforrja

Në dashuri, njerëzit e lidhur me Dashin, Bricjapin dhe Peshoren, këtë të diel mund të përballen me disa paqartësi, vëmendje. Nga ana tjetër, në punë një situatë që keni, mund të zhbllokohet deri në qershor.

Luani

Në dashuri mund të jeni pak kritik me partnerin/en, përpiquni të mos e teproni. Në punë, nga ana tjetër, keni një vendosmëri të madhe që do të vlerësohet veçanërisht nga shefat dhe menaxherët nëse ka.

Virgjëresha

Fundjavë e rëndësishme për ndjenjat, konsideroni edhe faktin se nga java e ardhshme Venusi do të jetë po ashtu i favorshëm për ju. Megjithatë në punë ka ndryshime që dallohen në horizont.

Peshorja

Në dashuri, edhe nëse keni dikë në zemër, më mirë të jeni të kujdesshëm për të mos u mashtruar. Nga ana tjetër, në punë, ndryshimet e fundit ju tronditin por gjithçka do të shkojë për mirë.

Akrepi

Ditë interesante për ndjenjat kjo e diel 22. Nëse ka diçka për të sqaruar me partnerin, mos hezitoni ta bëni. Në punë, nga ana tjetër, ky një moment i çmuar për të kuptuar se cili është potenciali juaj.

Shigjetari

Në dashuri po vijnë emocione të bukura, nëse jeni të interesuar për një person mos hezitoni të ecni përpara! Megjithatë në punë lodhja ndjehet, por kënaqësitë nuk do të vonojnë!

Bricjapi

Hëna është në favorin tuaj dhe ju jep emocione vërtet të bukura këtë të diel, ndaj mos u mbyllni në shtëpi! Në punë, nga ana tjetër, përgjigjet do të vijnë deri në mbrëmje, mundësi të mira janë rrugës, për t’u përfshirë edhe ju.

Ujori

Në dashuri, kjo kohë karakterizohet nga ulje-ngritje, por në fund do të jeni ju fituesi. Në punë mund të ketë keqkuptime, ndaj mos ushqeni polemika!

Peshqit

Yjet tregojnë se jeni në një periudhë interesante për ndjenjat, por kini kujdes që të mos ktheheni në historitë e kaluara. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të bëni gjërat thelbësore, mos u lodhni, por gjithsesi realizoni projektet që janë të rëndësishme për ju!