Horoskopi sot.

Dashi
Ndryshime të forta për çiftet që kanë pasur probleme me zemrën në të kaluarën. Në punë keni një dëshirë të madhe për të rikuperuar çështjet e së shkuarës që ende nuk janë zgjidhur.

Demi
Kjo është një ditë që fillon me këmbën e djathtë, shfrytëzojeni siç duhet. Përqendrohuni vetëm në gjërat e rëndësishme në punë, harroni për pjesën tjetër.

Binjakët

Disa konflikte me partnerin në mëngjes, më mirë të qëndroni të qetë deri të enjten. Promovim i mundshëm në horizont për ata që kanë një punë si punonjës në kompani.

Gaforrja
Situatë jo e mirë në dashuri, do të duhet të presim ditët e para të marsit për të rifituar ngarkesën emocionale. Yjet favorizojnë projekte novatore në punë, por kujdes nga hapat e gabuar.

Luani
Flisni qartë me partnerin tuaj gjatë fundjavës që vjen, për shkak të Merkurit në kundërshtim. Në punë ju ndiheni të lënë jashtë loje, jeni ende duke humbur para. Duhet të shtrëngoni dhëmbët.

Virgjëresha
Të enjten keni Hënën në shenjën tuaj, mund të zbutni dallimet në dashuri, përfitoni prej saj! Në jetën profesionale ka një projekt të rëndësishëm për t’u nisur, rishikoni ose rishkruani marrëveshjet tuaja.

Peshorja
Në dashuri, fundjavat e shkurtit janë paksa të rënda për t’u duruar, prisni deri në muajin tjetër. Në punë, marrëdhëniet janë po aq të rëndësishme. Kontakte të reja të rëndësishme në horizont.

Akrepi
Të enjten dhe të premten Hëna ju favorizon në dashuri, e hëna 21 do të jetë pikërisht në shenjën tuaj të zodiakut. Në punë mund të bëni kërkesa për bashkëpunime të reja të frytshme.

Shigjetari
Një dashuri e rëndësishme është gati të lindë, mos u bëni skeptik dhe mos e pengoni Venusin. Në punë, megjithatë, të enjten jeni pak nervoz, mos bëni asnjë hap të gabuar.

Bricjapi
Në këto ditë do të keni një Hënë në krah, do të jeni të gëzuar dhe shumë të dhënë ndaj atyre që ju rrethojnë. Në punë, të enjten mund të bëni më shumë.

Ujori
Dashuria është pozitive, sepse Hëna është aktive në shenjën tuaj, përfitoni nga kjo ditë. Në punë është një kohë e mirë për të shqyrtuar propozime të reja dhe aventura ekonomike.

Peshqit
Të enjten Hëna nuk do të jetë në anën tuaj, kujdes nga marrëdhëniet e dashurisë që në të kaluarën nuk përfunduan në mënyrën më të mirë. Koha jashtëzakonisht stimuluese në punë, bëni zgjedhjet e duhura.