Horoskopi sot.

Dashi

Bëni kujdes nga xhelozia. Ndërsa në punë shmangni lodhjen e tepërt. Keni shumë projekte, por është mirë që të organizoheni vetë.

Demi

Dita do të jetë tepër interesante nga pikëpamja e dashurisë. Ndërkohë në punë do të jetë një rënie e vogël dhe pritet të vazhdojë të paktën deri të enjten. Kërkesat që keni në mendje duhet t’i bëni që sot.

Binjakët

Në dashuri duket se është një atmosferë e qetë. Ndërsa në punë duket ka shumë mundësi për personat e vetëpunësuar. Nëse gjërat shkojnë keq, pranvera mund të sjellë një ndryshim.

Gaforrja

Falë ndikimit të Hënës, do të keni momente tepër interesante nga ana sentimentale. Ndërkohë ka shumë mundësi për të nisur një projekt të ri biznesi, por problemet ekonomike vazhdojnë.

Luani

Shmangni konfliktet në dashuri, të paktën për sot. Do të keni disa tensione të paktën deri në datën 18. Në punë bëni kujdes dhe jini të vëmendshëm.

Virgjëresha

Më në fund një lajm i mirë në dashuri. Do të keni mundësi të sqaroni disa probleme dhe situata të ndryshme. Edhe në punë mund të ketë propozime apo ndryshime.

Peshorja: Sot do të jetë ditë e çuditshme në dashuri. Është e rëndësishme që të zgjidhen mosmarrëveshjet e vogla. Ndërsa kur të vijnë detyra të reja, bëjini gjërat me qetësi.

Akrepi

Kjo do të jetë një ditë e shkëlqyer në aspektin e dashurisë. Kushtojini vëmendje ndryshimeve në punë.

Shigjetari

Mërkuri do të jetë në shenjën tuaj deri në datën 26 dhe kjo është e favorshme për të realizuar takime të reja në dashuri. Në punë duhet të punoni shumë dhe të mos dekurajoheni nëse diçka nuk shkon.

Bricjapi

Ndoshta keni pasur disa vështirësi në dashuri gjatë kësaj fundjave. Sot duhet të përpiqeni t’i kapërceni të gjitha problemet. Në punë, nëse diçka nuk shkon siç duhet, shmangni bisedat, të paktën deri të premten.

Ujori

Dita ju fton të bëni zgjedhje interesante në dashuri, por mos e teproni. Në punë ka diçka që nuk shkon, por pikërisht për këtë duhet të shmangni veprimet e rrezikshme.

Peshqit

Në dashuri ndjeni nevojën për t’u sqaruar, ndërkohë që ndjenjat tuaja vijojnë të jetë. Në punë mund të mendoni se në të kaluarën nuk ju është dhënë ajo që duhet. Për këtë mund të bëni një kërkesë me shkrim.