Horoskopi sot.

Dashi
Lajme pozitive vijnė nga ana e punės. Nėse keni ndjekur njė projekt, konfirmimet pėr marrėveshjen mund tė vijnė sė shpejti.

Demi
Hėna ju favorizon tė mbani kontakte me personat qė ju pėlqejnė ndėrsa kanė nisur historitė e reja. Megjithatė, ju duhet tė pėrballeni me disa pėrgjegjėsi.

Binjakėt
Marrėdhėnie tė mira tė mundshme mund tė keni me Gaforren. Nė punė jeni tė shqetėsuar, por duhet tė bėni pėrpjekje pėr t’u qetėsuar.

Gaforrja
Do tė jetė njė ditė emocionuese nė romancėn tuaj. Nė punė, nėse e keni pasur tė vėshtirė, mos u ktheni pas.

Luani
Hėna do tė kthehet nė shenjėn tuaj. Nė punė do ketė diskutime ndoshta pėr shkak tė bonusit qė keni kėrkuar prej kohėsh, por bėjeni javėn e ardhshme.

Virgjėresha
Nė punė situata pėrmirėsohet dhe zgjidhja qė prisni mund tė vijė, edhe nėse mund tė mos jetė plotėsisht e kėnaqshme.

Peshorja
Do tė pėrjetoni momente emocionuese nė dashuri. Falė yjeve, nė punė premtohet dicka e re, por duhet tė jeni tė duruar dhe tė prisni.

Akrepi
Ėshtė dita juaj pėr tė ‘rrėmbyer’ zemrėn e personit qė pėlqeni, ndaj shfrytėzojeni. Nė punė duhet tė reflektoni ndėrsa njė pėrgjigje e rėndėsishme vjen shpejt.

Shigjetari
Aftėsitė tuaja pėr tė vepruar tė dielen pėr njė lidhje tė mundshme dashurie janė tė mira. Ndėrsa nė punė, duhet pak objektivitet.

Bricjapi
Diskutime nė dashuri, hėna ėshtė nė anėn e kundėrt. Nė punė ndiheni pak tė humbur dhe nuk dini cfarė tė bėni.

Ujori
Kujdes nga njė keqkuptim i mundshėm nė dashuri. Nė punė shtyni vendimet e rėndėsishme pas datės 21.

Peshqit
Nėse jeni beqar, bėhuni gati pėr tė nisur njė histori tė re. Nė punė duhet tė kapni momentin dhe tė bėni plane pėr tė ardhmen.