Horoskopi sot.

Dashi:
Ditë e bukur e mbushur me emocione të forta, por bëni kujdes me fjalët që thoni. Në punë po bëhen ndryshime, ndaj përvshni mëngët.

Demi:
Mjafton të kuptoni se me kë dëshironi të qëndroni. Pas disa muajve të lodhshëm, do të bëni pak pushim në punë.

Binjakët:
Histori të së shkuarës po përmirësohen. Në punë gjithçka duket shumë e vështirë, por mos u dorëzoni, jeni afër një momenti të rëndësishëm.

Gaforrja:
Diçka ju pengon. Ndërsa në punë, duhet të prisni rezultatet të paktën deri javën e ardhshme.

Luani:
Tregohuni të kujdesshëm, vecanërisht nëse ka të afërm në mes. Nëse keni biznes, mund të përballeni me disa diskutime por do ia dilni t’i zgjidhni.

Virgjëresha:
Studioni me kujdes lëvizjet tuaja t në dashuri. Në punë, jini vetvetja dhe mos hezitoni të tregoni idetë tuaja.

Peshorja:
Dominues në historinë e dashurisë. Në punë, jeni në kërkim të motivimit, ndaj vlerësoni me kujdes ofertat e reja.

Akrepi:
Nesër dhe pasnesër mund të zgjidhni një problem. Nëse jeni dashamirës ndaj një kolegu, diçka mund të jetë duke u liruar këto ditë.

Shigjetari:
Do jenë shumë të mira në dashuri, falë ndikimit të Venusit dhe Marsit. Shmangni hapat e rrezikshëm, veçanërisht nga pikëpamja ekonomike.

Bricjapi:
Do të hasni probleme gjatë sqarimit të debateve që keni pasur. Nëse po punoni me partnerë, është mirë që të përcaktoni pozicionin e secilit.

Ujori:
Këtë fundjavë do të kënaqeni, do të keni mundësi të shkëlqyera në dashuri. Do të keni shumë vështirësi në punë, por mos u dorëzoni.

Peshqit:
Një ditë që më në fund ju jep më shumë emocione dhe ju ndjeni një dëshirë të madhe për t’u dashuruar. Në punë duket ‘drita në fund të tunelit’.