Horoskopi sot.

Dashi

Një ditë për t’u mbajtur mend kjo e martë, pak kontrast pasdite. Në punë, kujdes nga zilia e kolegëve. Mund të jenë në gjendje të bëjnë gjithçka që të dëmtojnë.

Demi

Keni nevojë për pushime, kjo është e qartë, planifikojini ato me partnerin/en tuaj. Kjo të martë është e vështirë në punë, por nuk duhet të dorëzoheni.

Binjakët

Një pikë kthese në dashuri mund të vijë në javët në vijim, kur Hëna më në fund do të bëjë kalimin e saj. Puna po shkon mirë, vazhdoni kështu.

Gaforrja

Dashuria po fle në këto javë, ju jeni ende në kërkim. Biznesi po lulëzon, përfitoni sa më shumë nga momenti.Dhe gjërat do ecin mirë për së mbari.

Luani

Nuk jeni ende gati për një histori të rëndësishme, ndaj mos u stresoni më. Puna po ju lodh, duhet të bëni një shkëputje .Që të kaloi stresi dhe të harroni çdo gjë të keqe.

Virgjëresha

Nuk ka asgjë të keqe me ndonjë aventurë, do t’ju ndihmojë të kuptoni më mirë atë që kërkoni. Nëse jeni të vetëpunësuar, një lajm i madh po shfaqet në horizont.

Peshorja

Në ditët në vijim, më në fund dashuria mund të kthehet për t’ju bërë shoqëri. Miqtë mbeten një pasuri jetike në jetën tuaj.

Akrepi

Jeni gjithmonë të pasionuar, por ku do t’ju çojë e gjithë kjo në planin afatgjatë? Në punë jeni paksa të pakënaqur edhe me kolegët, ruani qetësinë.

Shigjetari

Vështirë të vihet kufiri midis dashurisë dhe miqësisë, por duhet bërë. Në aspektin e punës dhe atë financiar keni pasur humbje në javët e fundit, mos e teproni.

Bricjapi

Emocionet do të kthehen për të vibruar verën tuaj me një takim të papritur. Në punë, deri të martën nuk mungon kënaqësia.

Ujori

Se çfarë po kërkoni, në realitet, as që e dini, ndaj sqarojini gjërat me veten. Puna po ecën mirë, por mund të bëhet edhe më mirë.

Peshqit

Dashuria e kujton gjithmonë atë që ka zemrën e butë”, thotë një poet dhe kjo këshillë vlen edhe për ju. Puna është bërë e lodhshme, por duroni deri sa të shkoni me pushime.