Horoskopi sot.

Dashi

Dita e parë e muajit do jetë plot pasion për ju, keni nevojë për një person pranë jush ndërsa nuk ekziston mundësia që të bini në dashuri me shikim të parë. Në punë, duket se situata është shumë e mbingarkuar. Jeni të mërzitur dhe keni nevojë për ndryshim.

Demi

Ky është një sezon i rëndësishëm për ndjenjat. Në planet tuaja mund të jetë bashkëjetesa ose martesa. Në pjesën më të madhe të ditës, biseda mund të fokusohet këtu. Ndërsa në punë, favorizoni takimet dhe kontaktet me njerëz të rëndësishëm.

Binjakët

Të premten është dita e duhur për sqarime, por jo vetëm. Beqarët duhet të përfitojnë nga kjo dhe të bëjnë takime. Në punë, mos i shtyni intervistat, edhe nëse jeni aktualisht të punësuar!

Gaforrja

Të premten dëshironi të argëtoheni, të jeni të lumtur dhe të shkujdesur. Në punë mund të ketë disa vështirësi të vogla ligjore dhe administrative!

Luani

Në dashuri, historitë që lindin tani duhet të vlerësohen me qetësi, sepse mund të ketë keqkuptime. Në punë është më mirë të mos shqetësoheni dhe të mbani larg problemet ‘familjare’.

Virgjëresha

Nuk mund të mendoni gjithmonë se jeni të pafat, tani duhet të përfshiheni për të nisur një histori dashurie. Në punë reflektoni më mirë, sidomos nëse keni probleme financiare!

Peshorja

Fundjava në dashuri do të jetë çlirimtare, dëshironi të jeni të pavarur (madje edhe në dashuri). Në punë duhet t’i bëni ballë të gjithëve pasi situata është paksa e ndërlikuar.

Akrepi

Në dashuri, periudha më e keqe ka mbetur në të shkuarën dhe ata që kanë kapërcyer një krizë tani janë edhe më të fortë. Në punë, mos bëni plane për projekte të reja, por as mos hiqni dorë nga diçka që ju pëlqen!

Shigjetari

Në dashuri mund të ketë probleme të vogla, por duhet të vlerësoni nëse ia vlen të zemëroheni. Në punë nuk keni shumë dëshirë, por mos u dorëzoni dhe jepini hapësirë ​​krijimtarisë suaj!

Bricjapi

Në dashuri, nëse keni nisur një histori të re, duhet të përpiqeni ta vazhdoni, kini kujdes sepse e diela premton gjëra të mëdha. Në punë, fati është në anën tuaj. Veçanërisht nëse keni nisur një projekt!

Ujori

Në dashuri, është fazë rikuperimi, por nuk duhet të dorëzoheni. Në punë, shumë shpejt do të vijnë disa lajme të mira dhe surpriza, sidomos nga pikëpamja ekonomike!

Peshqit

Lajm i mirë në dashuri sepse Venusi takohet me Jupiterin dhe favorizon çiftet e forta. Në punë, për ata që duan të bëjnë një intervistë, do e kenë mundësinë.