Deputeti demokrat i Qarkut Gjirokaster, Tritan Shehu, permes nje postimi ne fb ka bere me dije takimet e frytshme me strukturat drejtuese te PD se Qarkut Gjirokaster.

Ja postimi i plote i Shehut:

Nje mobilizim i dukshem e optimizem per zgjedhjet e 14 Majit!
Keto dite ne Qarkun e Gjirokastres kisha takime me strukturat e PD, kandidatet per Kryetare te Bashkive.
Ne Gjirokaster, Tepelene, Memaliaj, Libohove, Kelcyre, Permet e Dropull.
Biseduam e diskutuam se bashku per problemet e medha te krijuara nga keq qeverisja lokale e qendrore e Rilindjes.
Per fushaten tone elektorale.
Per vetite e cilesite e larta te kandidateve tane e per ate cfare mund te permiresojme per qytetaret mbas 14 Majit.Mund të jetë një imazh i 10 persona dhe njerëz të ulur
Mund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshmeMund të jetë një imazh i 4 persona dhe njerëz të ulurMund të jetë një imazh i 12 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshmeMund të jetë një imazh i 5 persona dhe njerëz të ulur
Mund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshmeMund të jetë një imazh i 12 persona dhe njerëz të ulurMund të jetë një imazh i 14 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme