Janë identifikuar dy viktimat e krimit që tronditi Tiranën mesditën e sotme.

Alketa Hysa, 36 vjeçe, ish-bashkëshortja e Ramazan Kutës, një nga viktimat e ngjarjes së rëndë që ndodhi sot në kryeqytet.

Plumbat e kallashnikovit të Ramazanit i kanë marrë jetën edhe Etleva Kurtit, motra e Alketës.

Ramazani dhe Alketa ishin ndarë prej disa kohësh për shkak të konflikteve me njëri-tjetrin.