Nje 40-vjeçar eshte arrestuar ne flagrance nga policia, pasi ne gjendje te dehur perplasi makinen e tij me nje tjeter makine.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban bënë arrestimin në flagarancë të shtetasit A. M., 40 vjeç, banues në fshatin Sopik, Dropull, pasi në afërsi të fshatit Sofratik, duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur ka përplasur një automjet tjetër, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.