Nje pushues nga Fieri eshte bere per spital nga rojet e nje lokali ne Dhermi.

Njoftimi i policise:

Më datë 25.02.2022, rreth orës 11:45, ka shkuar për mjekim në Qëndrën Shëndetësore Himarë, shtetasi G. R., 32 vjeç, banues në Fier, pasi dyshohet se për motive të dobta, është konfliktuar me rojet e sigurisë së një lokali, në fshatin Dhërmi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes.