Eshte proceduar nje 35 vjecar nga Delvina, pasi i ka vene zjarrin kasolles se nje bariu.

Njoftimi i policise:

Policia njofton se nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Delvinë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal për shtetasin L. G., 35 vjeç, pasi i ka vënë zjarrin kasolles së bagëtive, në pronësi të shtetasit S. Ç.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.